Průběžné výsledky

Skupina A TRIVIS SŠV a VOŠ Obchodní akademie Praha 9:9 Gymnázium Čakovice Gymnázium Špitálská 1:10 Gymnázium Čakovice Obchodní akademie Praha 9:5   Skupina B VOŠ a SŠ Managementu Gymnázium Jana Keplera 5:4 SŠ elektrotechniky a strojírenství Gymnázium Chodovická...

číst více

Florbalová liga 2016/2017

22. ročník FLSS vyhrálo Gymnázium Špitálská Letošním jasným suverénem bylo Gymnázium Špitálská. Celým turnaje prošli bez jediné prohry, ba co víc, pár zápasů odehrálo gymnázium i s žákovským týmem. Jejich příkladný sportovní přístup může být pro ostatní...

číst více
Historie
SEZÓNA 2016/2017
Chlapci
1. místo Gymnázium Špitálská
2. místo SPŠD Masná
3. místo PB A VOŠ Managementu
3. místo Gymnázium Přípotoční
Dívky
1. místo Gymnázium Postupická
2. místo Gymnázium Štěpánská
3. místo Gymnázium Špitálská
SEZÓNA 2015/2016
Chlapci
1. místo SPŠD Masná
2. místo Gymnázium Špitálská
3. místo SPŠ Smíchovská
3. místo PB A VOŠ Managementu
Dívky
1. místo Gymnázium Postupická
2. místo Gymnázium Štěpánská
3. místo Gymnázium Špitálská
3. místo Gymnázium Písnická

 

Kanadské bodování
Góly Asistence Kanadské body Počet zápasů Tým
Vaniš Jirka

9

6

15

2

SOŠ Jarov
Buršík Jakub

8

5

13

2

OA Holešovice
Macháň Zdeněk

5

8

13

2

SOŠ Jarov
Pergler Ivan

6

5

11

2

Gymnázium Písnická
Hradec Tomáš

7

3

10

2

SOŠ logistických služeb
Pšenička Tomáš

5

4

9

2

OA Praha
Marek Richard

4

5

9

2

SOŠ Jarov
Diviš

4

4

8

2

SPŠ Dopravní
Petrovič Matěj

3

5

8

2

OA Holešovice
Zelený O.

7

0

7

2

Gymnázium Jana Keplera
Mochan

4

3

7

2

SPŠ Dopravní
Pokorný Lukáš

3

4

7

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Pecháček Marek

6

1

7

2

SOŠ Jarov
Rulíšek Filip

4

2

6

1

Gymnázium Špitálská
Halamíček V.

6

0

6

2

Gymnázium Jana Keplera
Straka Tomáš

2

4

6

2

Gymnázium Čakovice
Navrátil David

6

0

6

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Řehák Michal

4

2

6

2

OA Holešovice
Chládek Patrik

4

2

6

2

SOŠ Jarov
Houdek David

2

4

6

2

SOŠ logistických služeb
Krebner

4

1

5

1

VOŠ a SŠ Managementu
Saňkov I.

2

3

5

1

Trivis
Novotný Lukáš

3

2

5

2

OA Praha
Soukup Vojtěch

3

2

5

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Rehart Martin

3

2

5

2

Gymnázium Písnická
Horák F.

3

1

4

1

Trivis
Běloch

2

2

4

2

SPŠ Smíchovská
Šebek Patrik

3

1

4

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Švára Vojtěch

2

2

4

2

OA Holešovice
Kába Dominik

3

1

4

2

SOŠ logistických služeb
Burda David

3

1

4

2

SPŠD Masná
Polyak Viktor

2

1

3

2

OA Praha
Štěpánek František

1

2

3

1

Gymnázium Špitálská
Jakub Dědek

2

1

3

2

Gymnázium Přípotoční
Bouček Matěj

1

2

3

2

Gymnázium Čakovice
Lelovič Mat.

2

1

3

2

Gymnázium Čakovice
Zárčecký Jak.

3

0

3

2

Gymnázium Čakovice
Kýhos

2

1

3

2

SPŠ Smíchovská
Staněk Adam

1

2

3

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Flugel Marcel

0

3

3

2

OA Holešovice
Barášek Michal

3

0

3

2

OA Holešovice
Kutil Šimon

0

3

3

2

SOŠ Jarov
Churáček Marek

2

1

3

2

SOŠ logistických služeb
Hrubín Petr

1

2

3

2

Gymnázium Písnická
Procházka Petr

1

2

3

2

SPŠD Masná
Novák T.

1

1

2

1

Trivis
Křížek F.

1

1

2

1

Trivis
Herzog Tadeáš

2

0

2

2

SŠES Jesenická
Vébr David

1

1

2

2

OA Praha
Duba Šimon

0

2

2

1

Gymnázium Špitálská
Svatoš Andrej

1

1

2

1

Gymnázium Špitálská
Hromada Jakub

1

1

2

1

Gymnázium Špitálská
David Mikulka

0

2

2

2

Gymnázium Přípotoční
Kolařík F.

1

1

2

2

Gymnázium Jana Keplera
Kohout Petr

2

0

2

1

Gymnázium Chodovická
Veber

1

1

2

2

SPŠ Smíchovská
Doležal

2

0

2

2

SPŠ Smíchovská
Hub

2

0

2

2

SPŠ Dopravní
Mála

1

1

2

2

SPŠ Dopravní
Hozák Jan

0

2

2

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Voska Kryštof

1

1

2

2

SOŠ Jarov
Školud Vojtěch

1

1

2

2

SOŠ Jarov
Raffay František

0

2

2

2

SOŠ logistických služeb
Vocetka Martin

1

1

2

2

SOŠ logistických služeb
Pinkas Jan

1

1

2

2

SPŠD Masná
Abrham Adam

2

0

2

2

SPŠD Masná
Havlík Matyáš

1

1

2

2

SPŠD Masná
Dobr Martin

1

1

2

2

SPŠD Masná
Schwamberger

1

0

1

1

VOŠ a SŠ Managementu
Brada F.

1

0

1

1

Trivis
Šnajdr D.

1

0

1

1

Trivis
Batěk Jakub

1

0

1

2

SŠES Jesenická
Zloch Matěj

1

0

1

2

SŠES Jesenická
Ksal Simon

1

0

1

2

SŠES Jesenická
Bouška Filip

0

1

1

2

SŠES Jesenická
Kalaspnikov Jan

1

0

1

2

OA Praha
Omaki Alex

1

0

1

2

OA Praha
Gu Mikb

1

0

1

2

OA Praha
Plíhal Michal

0

1

1

2

OA Praha
Balla David

1

0

1

1

Gymnázium Špitálská
Sgall David

1

0

1

1

Gymnázium Špitálská
Žák Vojtěch

1

0

1

1

Gymnázium Špitálská
Tomáš Veselý

0

1

1

2

Gymnázium Přípotoční
Jan Kaiser

1

0

1

2

Gymnázium Přípotoční
Tomáš Havlena

1

0

1

2

Gymnázium Přípotoční
Milan Meliš

0

1

1

2

Gymnázium Přípotoční
Tomáš Duda

1

0

1

2

Gymnázium Přípotoční
Miroslav Klicman

0

1

1

2

Gymnázium Přípotoční
Jílek T.

1

0

1

2

Gymnázium Jana Keplera
Vlasák M.

1

0

1

2

Gymnázium Jana Keplera
Chittussi V.

1

0

1

2

Gymnázium Jana Keplera
Mikuš Ondřej

1

0

1

1

Gymnázium Chodovická
Zadák Lukáš

1

0

1

1

Gymnázium Chodovická
Gulich David

1

0

1

1

Gymnázium Chodovická
Dlabola Matěj

1

0

1

1

Gymnázium Chodovická
Trnka Filip

1

0

1

1

Gymnázium Chodovická
Mach Tomáš

0

1

1

2

Gymnázium Čakovice
Mergl Ondřej

0

1

1

2

Gymnázium Čakovice
Jeřábek Jan

1

0

1

2

Gymnázium Čakovice
Žaloudek Ivo

1

0

1

2

Gymnázium Čakovice
Polák Ivo

0

1

1

2

Gymnázium Čakovice
Cipro

0

1

1

2

SPŠ Smíchovská
Gregor

0

1

1

2

SPŠ Smíchovská
Janoušek

0

1

1

2

SPŠ Smíchovská
Havel

0

1

1

2

SPŠ Dopravní
Linhart Jan

0

1

1

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Kott Albert

0

1

1

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Radil Jan

0

1

1

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Hos František

0

1

1

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Pavlík Miroslav

1

0

1

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Beneš František

0

1

1

2

OA Holešovice
Neo Viet Trung

0

1

1

2

OA Holešovice
Podužník Tadeáš

1

0

1

2

Škola mediální grafiky a tisku
Skřivánek Michael

1

0

1

2

SOŠ logistických služeb
Šlajchrt Filip

0

1

1

2

SOŠ logistických služeb
Pecha Matěj

1

0

1

2

SOŠ logistických služeb
Veselý Jakub

0

1

1

2

SOŠ logistických služeb
Macho Šimon

1

0

1

2

Gymnázium Písnická
Štolba Jakub

1

0

1

2

Gymnázium Písnická
Ševčík Marek

1

0

1

2

Gymnázium Písnická
Šviga Jakub

0

1

1

2

Gymnázium Písnická
Kondelík Adam

0

1

1

2

Gymnázium Písnická
Krátký Daniel

1

0

1

2

SPŠD Masná
Ždánský Radek

0

1

1

2

SPŠD Masná
Petrášek

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Arnešt

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Tůma

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Lís

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Bubál

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Prchal

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Mokrý

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Soeldner

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Lanko

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Šťastný

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Krstka

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Augusta

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Verobýr?

0

0

0

1

VOŠ a SŠ Managementu
Havelka M.

0

0

0

1

Trivis
Tvrdý T.

0

0

0

1

Trivis
Apatsidis T.

0

0

0

1

Trivis
Šneberk K.

0

0

0

1

Trivis
Andrlík V.

0

0

0

1

Trivis
Louda Daniel

0

0

0

2

SŠES Jesenická
Koladik Mich.

0

0

0

2

SŠES Jesenická
Ksamco Jakub

0

0

0

2

SŠES Jesenická
Rambauch Adam

0

0

0

2

SŠES Jesenická
Lipnický Petr

0

0

0

2

SŠES Jesenická
Hraška David

0

0

0

2

SŠES Jesenická
Ryjáček Vojtěch

0

0

0

2

SŠES Jesenická
Moric Ondřej

0

0

0

2

SŠES Jesenická
Mašata Matěj

0

0

0

2

SŠES Jesenická
Pražan Ondřej

0

0

0

2

OA Praha
Prokliorov Pavel

0

0

0

2

OA Praha
Hrabý Patrik

0

0

0

2

OA Praha
Kubík Šimon

0

0

0

2

OA Praha
Baran Alex

0

0

0

2

OA Praha
Punčochář Marek

0

0

0

2

OA Praha
Balla Filip

0

0

0

1

Gymnázium Špitálská
Křen Adam

0

0

0

1

Gymnázium Špitálská
Wágner Jakub

0

0

0

1

Gymnázium Špitálská
Filip Matějů

0

0

0

2

Gymnázium Přípotoční
David Halamíček

0

0

0

2

Gymnázium Přípotoční
Jakub Sýkora

0

0

0

2

Gymnázium Přípotoční
Šimon Fišer

0

0

0

2

Gymnázium Přípotoční
Šolasa N.

0

0

0

2

Gymnázium Jana Keplera
Procházka Š.

0

0

0

2

Gymnázium Jana Keplera
Faško A.

0

0

0

2

Gymnázium Jana Keplera
Mach F.

0

0

0

2

Gymnázium Jana Keplera
Cabant A.

0

0

0

2

Gymnázium Jana Keplera
Krist T.

0

0

0

2

Gymnázium Jana Keplera
Tichý J.

0

0

0

2

Gymnázium Jana Keplera
Železný J.

0

0

0

2

Gymnázium Jana Keplera
Marek M.

0

0

0

2

Gymnázium Jana Keplera
Vans J.

0

0

0

2

Gymnázium Jana Keplera
Dvořák Tomáš

0

0

0

1

Gymnázium Chodovická
Mrzena Erik

0

0

0

1

Gymnázium Chodovická
Koudelka Daniel

0

0

0

1

Gymnázium Chodovická
Bárta Daniel

0

0

0

1

Gymnázium Chodovická
Podracký Martin

0

0

0

1

Gymnázium Chodovická
Siml Jan

0

0

0

1

Gymnázium Chodovická
Hadz Martin

0

0

0

1

Gymnázium Chodovická
Kolář Jan

0

0

0

1

Gymnázium Chodovická
Marta Jan

0

0

0

2

Gymnázium Čakovice
Klatt Adam

0

0

0

2

Gymnázium Čakovice
Niebauer Jan

0

0

0

2

Gymnázium Čakovice
Polák Tadeáš

0

0

0

2

Gymnázium Čakovice
Bobok

0

0

0

2

SPŠ Smíchovská
Slabý

0

0

0

2

SPŠ Smíchovská
Slovák

0

0

0

2

SPŠ Smíchovská
Novák Filip

0

0

0

2

SPŠ Smíchovská
Egghási

0

0

0

2

SPŠ Smíchovská
Hadanovský

0

0

0

2

SPŠ Smíchovská
Pšenička

0

0

0

2

SPŠ Dopravní
Tyl

0

0

0

2

SPŠ Dopravní
Kapouk

0

0

0

2

SPŠ Dopravní
Nejedlý

0

0

0

2

SPŠ Dopravní
Melichar

0

0

0

2

SPŠ Dopravní
Jančík

0

0

0

2

SPŠ Dopravní
Caunt

0

0

0

2

SPŠ Dopravní
Martínek

0

0

0

2

SPŠ Dopravní
Mráz

0

0

0

2

SPŠ Dopravní
Hanuš

0

0

0

2

SPŠ Dopravní
Kohout

0

0

0

2

SPŠ Dopravní
Urban Simon

0

0

0

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Slatinský Michal

0

0

0

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Melíšek Dominik

0

0

0

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Wolajdyuk

0

0

0

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Slanař Vojtěch

0

0

0

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Král Jakub

0

0

0

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Tomášek Josef

0

0

0

2

ČAO Dr. Edvarda Beneše
Novák Jan

0

0

0

2

OA Holešovice
Mařík Jakub

0

0

0

2

OA Holešovice
Volešák Vojtěch

0

0

0

2

OA Holešovice
Kubíšek Matěj

0

0

0

2

OA Holešovice
Soukup Martin

0

0

0

2

OA Holešovice
Rod Sebestian

0

0

0

2

OA Holešovice
Moravec Dominik

0

0

0

2

OA Holešovice
Šnajdarová Jitka

0

0

0

2

SOŠ Jarov
Martinik Tomáš

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Kopřiva Tomáš

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Predka Daniel

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Fuchs Vít

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Mareš Jiří

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Toman David

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Pohořalý Jakub

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Feix Roman

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Kříž Lukáš

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Curček Jakub

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Dvorský Adam

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Jager Lukáš

0

0

0

2

Škola mediální grafiky a tisku
Petrášek Vlastimil

0

0

0

2

SOŠ logistických služeb
Kratěk Ondřej

0

0

0

2

SOŠ logistických služeb
Fialka Jan

0

0

0

2

SOŠ logistických služeb
Nechyba Václav

0

0

0

2

Gymnázium Písnická
Zeman Tomáš

0

0

0

2

Gymnázium Písnická
Bohumský Tomáš

0

0

0

2

Gymnázium Písnická
Ondrík Matyáš

0

0

0

2

Gymnázium Písnická
Pospíšil Marek

0

0

0

2

SPŠD Masná
Petržílka Matěj

0

0

0

2

SPŠD Masná
Gunter Martin

0

0

0

2

SPŠD Masná
Dome Patrik

0

0

0

2

SPŠD Masná

KONKTAKT

Jakub Doubrava

Děkanská vinice I. 5 / 987
Praha 4  140 00
+420 775 168 745
sekretar@florbal-skola.cz