Rozpis 2019

7. turnaj – Skupina E – chlapcikód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledekE01EÚt1/8/198:30OA HolešoviceGymnázium ŠpitálskáE02EÚt1/8/199:30Gymnazium ChodovickáSOŠ JarovE03EÚt1/8/1910:30OA HolešoviceSOŠ JarovE04EÚt1/8/1911:30Gymnázium ŠpitálskáGymnazium...

číst více

Liga odstartovala

Své souboje mají za sebou skupiny A a B. Zde jsou výsledky a fotografie (autor: Michal Šviga, https://michalsviga.cz) Gymnázium Špitálská SŠ elektrotechniky a strojírenství 17:0 OA Holešovice Gymnazium Písnická 12:5 Gymnázium Špitálská SSŠ výpočetní techniky 13:2...

číst více
Historie

 

SEZÓNA 2017/2018
Chlapci
1. místo Gymnázium Špitálská
2. místo Gymnázium Chodovická
3. místo Gymnázium Jana Keplera
3. místo Gymnázium Přípotoční
Dívky
1. místo Gymnázium Postupická
2. místo Gymnázium Špitálská
3. místo SOŠ Jarov

 

SEZÓNA 2016/2017
Chlapci
1. místo Gymnázium Špitálská
2. místo SPŠD Masná
3. místo PB A VOŠ Managementu
3. místo Gymnázium Přípotoční
Dívky
1. místo Gymnázium Postupická
2. místo Gymnázium Štěpánská
3. místo Gymnázium Špitálská
SEZÓNA 2015/2016
Chlapci
1. místo SPŠD Masná
2. místo Gymnázium Špitálská
3. místo SPŠ Smíchovská
3. místo PB A VOŠ Managementu
Dívky
1. místo Gymnázium Postupická
2. místo Gymnázium Štěpánská
3. místo Gymnázium Špitálská
3. místo Gymnázium Písnická

 

 

 

Král Kanady
Góly Asistence Kanadské body Počet zápasů Tým
Hromada Jakub 16 11 27 6 Gymnázium Špitálská
Rulíšek Filip 16 10 26 6 Gymnázium Špitálská
Šebek Patrik 19 7 26 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Čáslava 15 5 20 6 Škola mediální grafiky a tisku
Hruška Tomáš 16 2 18 5 OA Praha
Jančík 13 4 17 6 SPŠ Dopravní
Zelený 10 6 16 8 Gymnázium Jana Keplera
Máca 11 4 15 6 SPŠ Dopravní
Kolář 10 4 14 5 Gymnázium Chodovická
Chládek Patrik 5 9 14 6 SOŠ Jarov
Sticzay 5 8 13 8 Gymnázium Jana Keplera
Horák Jan 4 9 13 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Burda David 7 6 13 8 SPŠD Masná
Kučera 2 10 12 6 SPŠ Dopravní
Muller 6 6 12 8 SSŠ Výpočetní techniky
Svatoš Andrej 5 6 11 6 Gymnázium Špitálská
Pergler Ivan 7 3 10 6 Gymnázium Písnická
Řehák 6 4 10 4 OA Holešovice
Petráček Marek 8 2 10 6 SOŠ Jarov
Vaniš Jirka 4 6 10 6 SOŠ Jarov
Šolaja 4 6 10 8 Gymnázium Jana Keplera
Navrátil Pavel 5 5 10 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Čech Ondřej 6 3 9 6 Gymnázium Špitálská
Klápa 7 2 9 4 OA Holešovice
Mochán 1 8 9 6 SPŠ Dopravní
Kříž 6 3 9 6 Škola mediální grafiky a tisku
Prošek Jan 7 2 9 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Entlicher Martin 5 4 9 8 SPŠD Masná
Šimr 5 3 8 5 Gymnázium Chodovická
Šviga Jakub 3 5 8 6 Gymnázium Písnická
Kačírek Daniel 5 3 8 6 Gymnázium Špitálská
Kucharčík Samuel 8 8 6 SOŠ Jarov
Macháň Zdeněk 4 4 8 6 SOŠ Jarov
Kšír Jan 4 4 8 8 SPŠD Masná
Abrham Adam 5 3 8 8 SPŠD Masná
Suchánek 3 5 8 8 SSŠ Výpočetní techniky
Matouš Tomáš 5 2 7 6 Gymnázium Písnická
Petrovič 4 3 7 4 OA Holešovice
Rod 1 6 7 4 OA Holešovice
Vanc 2 5 7 8 Gymnázium Jana Keplera
Vopěnka 6 1 7 8 Gymnázium Jana Keplera
Jílek 4 3 7 8 Gymnázium Jana Keplera
Kněžek 5 2 7 8 SSŠ Výpočetní techniky
Pittr 5 2 7 8 SSŠ Výpočetní techniky
Koudelka 5 1 6 5 Gymnázium Chodovická
Blecha František 4 2 6 6 Gymnázium Špitálská
Diepolt Ondřej 2 4 6 6 Gymnázium Špitálská
Sgall David 5 1 6 6 Gymnázium Špitálská
Žák Vojtěch 6 6 6 Gymnázium Špitálská
Novák 2 4 6 7 Trivis
Radil Jan 2 4 6 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Trnka 4 1 5 5 Gymnázium Chodovická
Rehart Martin 3 2 5 6 Gymnázium Písnická
Duba Šimon 3 2 5 6 Gymnázium Špitálská
Bělohlávek 2 3 5 6 SPŠ Dopravní
Švara 1 4 5 6 Škola mediální grafiky a tisku
Horák 3 2 5 7 Trivis
Bauer 4 1 5 7 Trivis
Doložílek 2 3 5 8 Gymnázium Jana Keplera
Chvalina 3 2 5 8 Gymnázium Jana Keplera
Melíšek Daniel 2 3 5 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Wolajnyk 1 4 5 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Pinkas Jan 1 4 5 8 SPŠD Masná
Honc 4 1 5 8 SSŠ Výpočetní techniky
Kučera 3 2 5 8 SSŠ Výpočetní techniky
Juha 2 2 4 5 Gymnázium Chodovická
Onárik Matyáš 1 3 4 6 Gymnázium Písnická
Flugel 3 1 4 4 OA Holešovice
Malič 1 3 4 4 OA Holešovice
Klimo Michal 3 1 4 5 OA Praha
Mach 1 3 4 8 Gymnázium Jana Keplera
Žežulka 2 2 4 8 Gymnázium Jana Keplera
Grebor 2 2 4 8 Gymnázium Jana Keplera
Hós František 3 1 4 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Hutlach Lukáš 1 3 4 8 SPŠD Masná
Havlík Matyáš 2 2 4 8 SPŠD Masná
Šnajdr Ondřej 2 2 4 8 SPŠD Masná
Kondrlík Adam 2 1 3 6 Gymnázium Písnická
Ševčík Marek 1 2 3 6 Gymnázium Písnická
Jirsa Pavel 3 3 6 Gymnázium Špitálská
Kašpar Čeněk 1 2 3 6 Gymnázium Špitálská
Kratina 1 2 3 4 OA Holešovice
Soukup 1 2 3 4 OA Holešovice
Polyak Viktor 2 1 3 5 OA Praha
Štráchal Daniel 3 3 5 OA Praha
Beránková Vendula 3 3 6 SOŠ Jarov
Mráz 1 2 3 6 SPŠ Dopravní
Týc 2 1 3 6 SPŠ Dopravní
Batěk Jakub 2 1 3 6 SŠES Jesenická
Kvíz 1 2 3 6 Škola mediální grafiky a tisku
Havelka 1 2 3 7 Trivis
Linhart Jan 2 1 3 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Navrátil David 1 2 3 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Žďánský Radek 2 1 3 8 SPŠD Masná
Dufek Jakub 2 1 3 8 SPŠD Masná
Mrhálek 3 3 8 SSŠ Výpočetní techniky
Kopec 1 2 3 8 SSŠ Výpočetní techniky
Jánský Adam 1 1 2 6 Gymnázium Písnická
Kakuška Martin 2 2 6 Gymnázium Písnická
Křen Adam 1 1 2 6 Gymnázium Špitálská
Baraw Alex 1 1 2 5 OA Praha
Fu Mike 1 1 2 5 OA Praha
Kutil Simon 1 1 2 6 SOŠ Jarov
Jirba 2 2 6 SPŠ Dopravní
Antonín Vyšetat 2 2 6 SŠES Jesenická
Král Šimon 2 2 2 6 SŠES Jesenická
Kříž David 2 1 2 6 SŠES Jesenická
Herejt 1 1 2 7 Trivis
Samko 1 1 2 7 Trivis
Lukáč 1 1 2 7 Trivis
Apatsidis 2 2 7 Trivis
Stejskal 1 1 2 7 Trivis
Faško 1 1 2 8 Gymnázium Jana Keplera
Lacina Jan 2 2 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Červencl Jakub 1 1 2 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Černohlávek Jakub 1 1 2 8 SPŠD Masná
Čermák 1 1 5 Gymnázium Chodovická
Čipera 1 1 5 Gymnázium Chodovická
Kousal 1 1 5 Gymnázium Chodovická
Suk Marek 1 1 6 Gymnázium Písnická
Friedrych 1 1 4 OA Holešovice
Járka 1 1 4 OA Holešovice
Kostrhán 1 1 4 OA Holešovice
Šmíd 1 1 4 OA Holešovice
Švára 1 1 4 OA Holešovice
Kubík Šimon 1 1 5 OA Praha
Perel Samuel 1 1 5 OA Praha
Školud Vojtěch 1 1 6 SOŠ Jarov
Voska Kryštof 1 1 6 SOŠ Jarov
Kovárník 1 1 6 SPŠ Dopravní
Nejedlý 1 1 6 SPŠ Dopravní
Neumann Matěj 1 1 6 SŠES Jesenická
Polesný Michal 1 1 6 SŠES Jesenická
Vyšata Antonín 1 1 1 6 SŠES Jesenická
Dušek 1 1 6 Škola mediální grafiky a tisku
Fuchs 1 1 6 Škola mediální grafiky a tisku
Šnajdr 1 1 7 Trivis
Tipta 1 1 7 Trivis
Kott Albert 1 1 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Calda 1 1 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Novák 1 1 8 SSŠ Výpočetní techniky
Poledna 1 1 8 SSŠ Výpočetní techniky
Houžvička 0 5 Gymnázium Chodovická
Kopecký 0 5 Gymnázium Chodovická
Novák 0 5 Gymnázium Chodovická
Podracký 0 5 Gymnázium Chodovická
Rejlič 0 5 Gymnázium Chodovická
Novák Ondřej 0 6 Gymnázium Písnická
Stodola Prokop 0 6 Gymnázium Písnická
Balla Filip 0 6 Gymnázium Špitálská
Benica Martin 0 6 Gymnázium Špitálská
Beneš 0 4 OA Holešovice
Bezpalchenko 0 4 OA Holešovice
Moravec 0 4 OA Holešovice
Cajska Jonáš 0 5 OA Praha
Čech Jan 0 5 OA Praha
Kalashnikov Ian 0 5 OA Praha
Pražan Ondra 0 5 OA Praha
Prokos Jirko 0 5 OA Praha
Škobalová Kristýna 0 5 OA Praha
Vašíček Jirka 0 5 OA Praha
Kubeš Ondra 0 6 SOŠ Jarov
Štoural Václav 0 6 SOŠ Jarov
Horníček 0 6 SPŠ Dopravní
Kohout 0 6 SPŠ Dopravní
Martinek 0 6 SPŠ Dopravní
Feix 0 6 Škola mediální grafiky a tisku
Jager 0 6 Škola mediální grafiky a tisku
Mareš 0 6 Škola mediální grafiky a tisku
Martiník 0 6 Škola mediální grafiky a tisku
Pohořalý 0 6 Škola mediální grafiky a tisku
Poplužník 0 6 Škola mediální grafiky a tisku
Půlpán 0 6 Škola mediální grafiky a tisku
Říha 0 6 Škola mediální grafiky a tisku
Sedláček 0 6 Škola mediální grafiky a tisku
Dolník 0 7 Trivis
Muck 0 7 Trivis
Škutina 0 7 Trivis
Procházka 0 8 Gymnázium Jana Keplera
Tichý 0 8 Gymnázium Jana Keplera
Chitussi 0 8 Gymnázium Jana Keplera
Mančuška 0 8 Gymnázium Jana Keplera
Talman Lukáš 0 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Pospišk Marek 0 8 SPŠD Masná
Vlková Aneta 0 8 SPŠD Masná
Stach Tomáš 0 8 SPŠD Masná
Krátký Daniel 0 8 SPŠD Masná
Cistecký 0 8 SSŠ Výpočetní techniky
Simandl 0 8 SSŠ Výpočetní techniky
Juněk 0 8 SSŠ Výpočetní techniky
Brychta 0 8 SSŠ Výpočetní techniky
Mejorech 0 8 SSŠ Výpočetní techniky
Bačanský Milan 6 SŠES Jesenická
Beneš Vojtěch 6 SŠES Jesenická
Formánek Pavel 6 SŠES Jesenická
Hruška David 6 SŠES Jesenická
Jahl David 6 SŠES Jesenická
Kotenský Matěj 6 SŠES Jesenická
Moric Ondřej 6 SŠES Jesenická
Plašil Jan 1 6 SŠES Jesenická
Rambousek Adam 6 SŠES Jesenická
Sirko Serža 6 SŠES Jesenická
Spatný Ondřej 6 SŠES Jesenická
Urych Jan 6 SŠES Jesenická

 

KONKTAKT

Jakub Doubrava

Děkanská vinice I. 5 / 987
Praha 4  140 00
+420 775 168 745
sekretar@florbal-skola.cz