Vítězem finále chlapců se stala Špitálská!

Znovu bez jediné prohry proplulo Gymnázium Špitálská dalším ročníkem Florbalové ligy středních škol. Ve finále si Gymnázium Špitálská poradilo se ŠPŠD Masná, která se po odmlce vrátila na příčky nejvyšší. Nejlepším střelcem turnaje se stal Filip Rulíšek. Zde jsou...

číst více

Vítězem finále dívek se stala SOŠ Jarov!

SOŠ Jarov prošla celým turnajem jak nůž máslem, neprohrála totiž ani zápas. Na druhém místě skončilo Gymnázium Špitálská. Právě finále nabídlo největší drama, když 7 minut před koncem bylo skóre o jednu branku.Třetí místo bere Trivis, který porazil Obchodní akademii...

číst více

Rozpis 2019

7. turnaj – Skupina E – chlapcikód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledekE01EÚt1/8/198:30OA HolešoviceGymnázium ŠpitálskáE02EÚt1/8/199:30Gymnazium ChodovickáSOŠ JarovE03EÚt1/8/1910:30OA HolešoviceSOŠ JarovE04EÚt1/8/1911:30Gymnázium ŠpitálskáGymnazium...

číst více
Historie

 

SEZÓNA 2017/2018
Chlapci
1. místo Gymnázium Špitálská
2. místo Gymnázium Chodovická
3. místo Gymnázium Jana Keplera
3. místo Gymnázium Přípotoční
Dívky
1. místo Gymnázium Postupická
2. místo Gymnázium Špitálská
3. místo SOŠ Jarov

 

SEZÓNA 2016/2017
Chlapci
1. místo Gymnázium Špitálská
2. místo SPŠD Masná
3. místo PB A VOŠ Managementu
3. místo Gymnázium Přípotoční
Dívky
1. místo Gymnázium Postupická
2. místo Gymnázium Štěpánská
3. místo Gymnázium Špitálská
SEZÓNA 2015/2016
Chlapci
1. místo SPŠD Masná
2. místo Gymnázium Špitálská
3. místo SPŠ Smíchovská
3. místo PB A VOŠ Managementu
Dívky
1. místo Gymnázium Postupická
2. místo Gymnázium Štěpánská
3. místo Gymnázium Špitálská
3. místo Gymnázium Písnická

 

 

 

Král Kanady
Góly Asistence Kanadské body Počet zápasů Tým
Rulíšek Filip 22 15 37 9 Gymnázium Špitálská
Hromada Jakub 22 15 37 9 Gymnázium Špitálská
Máca 23 12 35 9 SPŠ Dopravní
Jančík 22 12 34 9 SPŠ Dopravní
Šebek Patrik 23 7 30 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Čáslava 20 5 25 8 Škola mediální grafiky a tisku
Mochán 8 15 23 9 SPŠ Dopravní
Chládek Patrik 8 14 22 8 SOŠ Jarov
Kolář 15 4 19 5 Gymnázium Chodovická
Pergler Ivan 11 8 19 9 Gymnázium Písnická
Burda David 12 7 19 12 SPŠD Masná
Hruška Tomáš 16 2 18 7 OA Praha
Zelený 12 6 18 9 Gymnázium Jana Keplera
Sticzay 8 10 18 9 Gymnázium Jana Keplera
Kšír Jan 8 10 18 12 SPŠD Masná
Horák Jan 4 11 15 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Entlicher Martin 9 6 15 12 SPŠD Masná
Kucharčík Samuel 12 2 14 8 SOŠ Jarov
Dufek Jakub 8 6 14 12 SPŠD Masná
Kačírek Daniel 8 5 13 9 Gymnázium Špitálská
Čech Ondřej 9 4 13 9 Gymnázium Špitálská
Kašpar Čeněk 2 11 13 9 Gymnázium Špitálská
Petráček Marek 9 4 13 8 SOŠ Jarov
Vaniš Jirka 6 7 13 8 SOŠ Jarov
Kříž 9 4 13 8 Škola mediální grafiky a tisku
Muller 6 7 13 9 SSŠ Výpočetní techniky
Diepolt Ondřej 7 5 12 9 Gymnázium Špitálská
Svatoš Andrej 5 7 12 9 Gymnázium Špitálská
Kučera 2 10 12 9 SPŠ Dopravní
Řehák 6 6 12 6 OA Holešovice
Pinkas Jan 5 7 12 12 SPŠD Masná
Blecha František 6 5 11 9 Gymnázium Špitálská
Šolaja 5 6 11 9 Gymnázium Jana Keplera
Matouš Tomáš 9 2 11 9 Gymnázium Písnická
Suchánek 5 6 11 9 SSŠ Výpočetní techniky
Jirsa Pavel 8 2 10 9 Gymnázium Špitálská
Jílek 4 6 10 9 Gymnázium Jana Keplera
Navrátil Pavel 5 5 10 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Šviga Jakub 3 7 10 9 Gymnázium Písnická
Bárta 2 7 9 5 Gymnázium Chodovická
Šimr 5 4 9 5 Gymnázium Chodovická
Prošek Jan 7 2 9 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Klápa 7 2 9 6 OA Holešovice
Petrovič 6 3 9 6 OA Holešovice
Abrham Adam 5 4 9 12 SPŠD Masná
Horák 5 3 8 8 Trivis
Vanc 2 6 8 9 Gymnázium Jana Keplera
Vopěnka 7 1 8 9 Gymnázium Jana Keplera
Týc 5 3 8 9 SPŠ Dopravní
Macháň Zdeněk 4 4 8 8 SOŠ Jarov
Pittr 5 3 8 9 SSŠ Výpočetní techniky
Novák 3 4 7 8 Trivis
Duba Šimon 4 3 7 9 Gymnázium Špitálská
Žák Vojtěch 1 6 7 9 Gymnázium Špitálská
Koudelka 5 2 7 5 Gymnázium Chodovická
Rod 1 6 7 6 OA Holešovice
Onárik Matyáš 2 5 7 9 Gymnázium Písnická
Ševčík Marek 4 3 7 9 Gymnázium Písnická
Kněžek 5 2 7 9 SSŠ Výpočetní techniky
Sgall David 5 1 6 9 Gymnázium Špitálská
Žežulka 3 3 6 9 Gymnázium Jana Keplera
Král Šimon 5 3 6 9 SŠES Jesenická
Kovárník 2 4 6 9 SPŠ Dopravní
Bělohlávek 2 4 6 9 SPŠ Dopravní
Melíšek Daniel 2 4 6 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Radil Jan 2 4 6 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Hrubín Petr 3 3 6 9 Gymnázium Písnická
Kučera 4 2 6 9 SSŠ Výpočetní techniky
Bauer 4 1 5 8 Trivis
Mach 2 3 5 9 Gymnázium Jana Keplera
Doložílek 2 3 5 9 Gymnázium Jana Keplera
Chvalina 3 2 5 9 Gymnázium Jana Keplera
Trnka 4 1 5 5 Gymnázium Chodovická
Wolajnyk 1 4 5 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Hós František 3 2 5 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Švara 1 4 5 8 Škola mediální grafiky a tisku
Rehart Martin 3 2 5 9 Gymnázium Písnická
Kondrlík Adam 4 1 5 9 Gymnázium Písnická
Havlík Matyáš 3 2 5 12 SPŠD Masná
Honc 4 1 5 9 SSŠ Výpočetní techniky
Herejt 3 1 4 8 Trivis
Polyak Viktor 3 1 4 7 OA Praha
Klimo Michal 3 1 4 7 OA Praha
Křen Adam 2 2 4 9 Gymnázium Špitálská
Faško 1 3 4 9 Gymnázium Jana Keplera
Grebor 2 2 4 9 Gymnázium Jana Keplera
Čáslavský 4 4 5 Gymnázium Chodovická
Juha 2 2 4 5 Gymnázium Chodovická
Malič 1 3 4 6 OA Holešovice
Flugel 3 1 4 6 OA Holešovice
Kubeš Ondra 3 1 4 8 SOŠ Jarov
Kvíz 2 2 4 8 Škola mediální grafiky a tisku
Hutlach Lukáš 1 3 4 12 SPŠD Masná
Šnajdr Ondřej 2 2 4 12 SPŠD Masná
Havelka 1 2 3 8 Trivis
Štráchal Daniel 3 3 7 OA Praha
Prebsl Filip 3 3 7 OA Praha
Batěk Jakub 2 2 3 9 SŠES Jesenická
Kříž David 2 1 3 9 SŠES Jesenická
Mráz 1 2 3 9 SPŠ Dopravní
Linhart Jan 2 1 3 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Navrátil David 1 2 3 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Soukup 1 2 3 6 OA Holešovice
Kratina 1 2 3 6 OA Holešovice
Beránková Vendula 3 3 8 SOŠ Jarov
Jánský Adam 1 2 3 9 Gymnázium Písnická
Žďánský Radek 2 1 3 12 SPŠD Masná
Mrhálek 3 3 9 SSŠ Výpočetní techniky
Kopec 1 2 3 9 SSŠ Výpočetní techniky
Samko 1 1 2 8 Trivis
Lukáč 1 1 2 8 Trivis
Apatsidis 2 2 8 Trivis
Šnajdr 2 2 8 Trivis
Tipta 1 1 2 8 Trivis
Stejskal 1 1 2 8 Trivis
Gu Mike 1 1 2 7 OA Praha
Cajska Jonáš 1 1 2 7 OA Praha
Baraw Alex 1 1 2 7 OA Praha
Antonín Vyšetat 2 2 9 SŠES Jesenická
Jirba 2 2 9 SPŠ Dopravní
Nejedlý 1 1 2 9 SPŠ Dopravní
Lacina Jan 2 2 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Červencl Jakub 1 1 2 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Calda 2 2 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Járka 2 2 6 OA Holešovice
Kutil Simon 1 1 2 8 SOŠ Jarov
Dušek 2 2 8 Škola mediální grafiky a tisku
Kakuška Martin 2 2 9 Gymnázium Písnická
Divín Daniel 1 1 2 9 Gymnázium Písnická
Bohumský Tomáš 1 1 2 9 Gymnázium Písnická
Suk Marek 1 1 2 9 Gymnázium Písnická
Černohlávek Jakub 1 1 2 12 SPŠD Masná
Novák 1 1 2 9 SSŠ Výpočetní techniky
Kubík Šimon 1 1 7 OA Praha
Perel Samuel 1 1 7 OA Praha
Kurel Reń 1 1 7 OA Praha
Tichý 1 1 9 Gymnázium Jana Keplera
Polesný Michal 1 1 9 SŠES Jesenická
Neumann Matěj 6 2 1 9 SŠES Jesenická
Vyšata Antonín 2 6 1 9 SŠES Jesenická
Kousal 1 1 5 Gymnázium Chodovická
Čipera 1 1 5 Gymnázium Chodovická
Bukovský 1 1 5 Gymnázium Chodovická
Čermák 1 1 5 Gymnázium Chodovická
Martinek 1 1 9 SPŠ Dopravní
Kohout 1 1 9 SPŠ Dopravní
Melichar 1 1 1 9 SPŠ Dopravní
Kott Albert 1 1 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Šmíd 1 1 6 OA Holešovice
Kostrhán 1 1 6 OA Holešovice
Švára 1 1 6 OA Holešovice
Friedrych 1 1 6 OA Holešovice
Voska Kryštof 1 1 8 SOŠ Jarov
Školud Vojtěch 1 1 8 SOŠ Jarov
Fuchs 1 1 8 Škola mediální grafiky a tisku
Poplužník 1 1 8 Škola mediální grafiky a tisku
Feix 1 1 8 Škola mediální grafiky a tisku
Kubsts Vojtěch 1 1 9 Gymnázium Písnická
Krátký Daniel 1 1 12 SPŠD Masná
Poledna 1 1 9 SSŠ Výpočetní techniky
Kopecký 1 1 9 SSŠ Výpočetní techniky
Dolník 0 8 Trivis
Muck 0 8 Trivis
Škutina 0 8 Trivis
Škobalová Kristýna 0 7 OA Praha
Pražan Ondra 0 7 OA Praha
Kalashnikov Ian 0 7 OA Praha
Čech Jan 0 7 OA Praha
Prokos Jirko 0 7 OA Praha
Vašíček Jirka 0 7 OA Praha
Balla Filip 0 9 Gymnázium Špitálská
Benica Martin 0 9 Gymnázium Špitálská
Procházka 0 9 Gymnázium Jana Keplera
Chitussi 0 9 Gymnázium Jana Keplera
Mančuška 0 9 Gymnázium Jana Keplera
Kopecký 0 5 Gymnázium Chodovická
Brejcha 0 5 Gymnázium Chodovická
Rejlič 0 5 Gymnázium Chodovická
Novák 0 5 Gymnázium Chodovická
Podracký 0 5 Gymnázium Chodovická
Houžvička 0 5 Gymnázium Chodovická
Horníček 0 9 SPŠ Dopravní
Talman Lukáš 0 7 ČAO Dr. Edvarda Beneše
Beneš 0 6 OA Holešovice
Bezpalchenko 0 6 OA Holešovice
Moravec 0 6 OA Holešovice
Štoural Václav 0 8 SOŠ Jarov
Říha 0 8 Škola mediální grafiky a tisku
Mareš 0 8 Škola mediální grafiky a tisku
Martiník 0 8 Škola mediální grafiky a tisku
Sedláček 0 8 Škola mediální grafiky a tisku
Pohořalý 0 8 Škola mediální grafiky a tisku
Jager 0 8 Škola mediální grafiky a tisku
Vilímek 0 8 Škola mediální grafiky a tisku
Půlpán 0 8 Škola mediální grafiky a tisku
Novák Ondřej 0 9 Gymnázium Písnická
Stodola Prokop 0 9 Gymnázium Písnická
Pospišk Marek 0 12 SPŠD Masná
Vlková Aneta 0 12 SPŠD Masná
Stach Tomáš 0 12 SPŠD Masná
Cistecký 0 9 SSŠ Výpočetní techniky
Simandl 0 9 SSŠ Výpočetní techniky
Juněk 0 9 SSŠ Výpočetní techniky
Brychta 0 9 SSŠ Výpočetní techniky
Mejorech 0 9 SSŠ Výpočetní techniky
Formánek Pavel 9 SŠES Jesenická
Rambousek Adam 9 SŠES Jesenická
Urych Jan 9 SŠES Jesenická
Beneš Vojtěch 9 SŠES Jesenická
Sirko Serža 9 SŠES Jesenická
Kotenský Matěj 9 SŠES Jesenická
Plašil Jan 1 9 SŠES Jesenická
Bačanský Milan 9 SŠES Jesenická
Spatný Ondřej 9 SŠES Jesenická
Hruška David 9 SŠES Jesenická
Jahl David 9 SŠES Jesenická
Moric Ondřej 9 SŠES Jesenická
Frantík František 3 2 9 SŠES Jesenická
Zeman Vladimír 1

 

Odesláno z iPhonu

KONKTAKT

Jakub Doubrava

Děkanská vinice I. 5 / 987
Praha 4  140 00
+420 775 168 745
sekretar@florbal-skola.cz