Vítězem finále chlapců se stala Špitálská!
Znovu bez jediné prohry proplulo Gymnázium Špitálská dalším ročníkem Florbalové ligy středních škol. Ve finále si Gymnázium Špitálská poradilo se ŠPŠD Masná, která se po odmlce vrátila na příčky nejvyšší. Nejlepším střelcem turnaje se stal Filip Rulíšek. Zde jsou...
číst víceVítězem finále dívek se stala SOŠ Jarov!
SOŠ Jarov prošla celým turnajem jak nůž máslem, neprohrála totiž ani zápas. Na druhém místě skončilo Gymnázium Špitálská. Právě finále nabídlo největší drama, když 7 minut před koncem bylo skóre o jednu branku.Třetí místo bere Trivis, který porazil Obchodní akademii...
číst víceRozpis 2019
7. turnaj – Skupina E – chlapcikód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledekE01EÚt1/8/198:30OA HolešoviceGymnázium ŠpitálskáE02EÚt1/8/199:30Gymnazium ChodovickáSOŠ JarovE03EÚt1/8/1910:30OA HolešoviceSOŠ JarovE04EÚt1/8/1911:30Gymnázium ŠpitálskáGymnazium...
číst víceHistorie
SEZÓNA 2017/2018 | |
Chlapci | |
1. místo | Gymnázium Špitálská |
2. místo | Gymnázium Chodovická |
3. místo | Gymnázium Jana Keplera |
3. místo | Gymnázium Přípotoční |
Dívky | |
1. místo | Gymnázium Postupická |
2. místo | Gymnázium Špitálská |
3. místo | SOŠ Jarov |
SEZÓNA 2016/2017 | |
Chlapci | |
1. místo | Gymnázium Špitálská |
2. místo | SPŠD Masná |
3. místo | PB A VOŠ Managementu |
3. místo | Gymnázium Přípotoční |
Dívky | |
1. místo | Gymnázium Postupická |
2. místo | Gymnázium Štěpánská |
3. místo | Gymnázium Špitálská |
SEZÓNA 2015/2016 | |
Chlapci | |
1. místo | SPŠD Masná |
2. místo | Gymnázium Špitálská |
3. místo | SPŠ Smíchovská |
3. místo | PB A VOŠ Managementu |
Dívky | |
1. místo | Gymnázium Postupická |
2. místo | Gymnázium Štěpánská |
3. místo | Gymnázium Špitálská |
3. místo | Gymnázium Písnická |
Král Kanady
Góly | Asistence | Kanadské body | Počet zápasů | Tým | |
Rulíšek Filip | 22 | 15 | 37 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Hromada Jakub | 22 | 15 | 37 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Máca | 23 | 12 | 35 | 9 | SPŠ Dopravní |
Jančík | 22 | 12 | 34 | 9 | SPŠ Dopravní |
Šebek Patrik | 23 | 7 | 30 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše |
Čáslava | 20 | 5 | 25 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku |
Mochán | 8 | 15 | 23 | 9 | SPŠ Dopravní |
Chládek Patrik | 8 | 14 | 22 | 8 | SOŠ Jarov |
Kolář | 15 | 4 | 19 | 5 | Gymnázium Chodovická |
Pergler Ivan | 11 | 8 | 19 | 9 | Gymnázium Písnická |
Burda David | 12 | 7 | 19 | 12 | SPŠD Masná |
Hruška Tomáš | 16 | 2 | 18 | 7 | OA Praha |
Zelený | 12 | 6 | 18 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Sticzay | 8 | 10 | 18 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Kšír Jan | 8 | 10 | 18 | 12 | SPŠD Masná |
Horák Jan | 4 | 11 | 15 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše |
Entlicher Martin | 9 | 6 | 15 | 12 | SPŠD Masná |
Kucharčík Samuel | 12 | 2 | 14 | 8 | SOŠ Jarov |
Dufek Jakub | 8 | 6 | 14 | 12 | SPŠD Masná |
Kačírek Daniel | 8 | 5 | 13 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Čech Ondřej | 9 | 4 | 13 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Kašpar Čeněk | 2 | 11 | 13 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Petráček Marek | 9 | 4 | 13 | 8 | SOŠ Jarov |
Vaniš Jirka | 6 | 7 | 13 | 8 | SOŠ Jarov |
Kříž | 9 | 4 | 13 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku |
Muller | 6 | 7 | 13 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky |
Diepolt Ondřej | 7 | 5 | 12 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Svatoš Andrej | 5 | 7 | 12 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Kučera | 2 | 10 | 12 | 9 | SPŠ Dopravní |
Řehák | 6 | 6 | 12 | 6 | OA Holešovice |
Pinkas Jan | 5 | 7 | 12 | 12 | SPŠD Masná |
Blecha František | 6 | 5 | 11 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Šolaja | 5 | 6 | 11 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Matouš Tomáš | 9 | 2 | 11 | 9 | Gymnázium Písnická |
Suchánek | 5 | 6 | 11 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky |
Jirsa Pavel | 8 | 2 | 10 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Jílek | 4 | 6 | 10 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Navrátil Pavel | 5 | 5 | 10 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše |
Šviga Jakub | 3 | 7 | 10 | 9 | Gymnázium Písnická |
Bárta | 2 | 7 | 9 | 5 | Gymnázium Chodovická |
Šimr | 5 | 4 | 9 | 5 | Gymnázium Chodovická |
Prošek Jan | 7 | 2 | 9 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše |
Klápa | 7 | 2 | 9 | 6 | OA Holešovice |
Petrovič | 6 | 3 | 9 | 6 | OA Holešovice |
Abrham Adam | 5 | 4 | 9 | 12 | SPŠD Masná |
Horák | 5 | 3 | 8 | 8 | Trivis |
Vanc | 2 | 6 | 8 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Vopěnka | 7 | 1 | 8 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Týc | 5 | 3 | 8 | 9 | SPŠ Dopravní |
Macháň Zdeněk | 4 | 4 | 8 | 8 | SOŠ Jarov |
Pittr | 5 | 3 | 8 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky |
Novák | 3 | 4 | 7 | 8 | Trivis |
Duba Šimon | 4 | 3 | 7 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Žák Vojtěch | 1 | 6 | 7 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Koudelka | 5 | 2 | 7 | 5 | Gymnázium Chodovická |
Rod | 1 | 6 | 7 | 6 | OA Holešovice |
Onárik Matyáš | 2 | 5 | 7 | 9 | Gymnázium Písnická |
Ševčík Marek | 4 | 3 | 7 | 9 | Gymnázium Písnická |
Kněžek | 5 | 2 | 7 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky |
Sgall David | 5 | 1 | 6 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Žežulka | 3 | 3 | 6 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Král Šimon | 5 | 3 | 6 | 9 | SŠES Jesenická |
Kovárník | 2 | 4 | 6 | 9 | SPŠ Dopravní |
Bělohlávek | 2 | 4 | 6 | 9 | SPŠ Dopravní |
Melíšek Daniel | 2 | 4 | 6 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše |
Radil Jan | 2 | 4 | 6 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše |
Hrubín Petr | 3 | 3 | 6 | 9 | Gymnázium Písnická |
Kučera | 4 | 2 | 6 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky |
Bauer | 4 | 1 | 5 | 8 | Trivis |
Mach | 2 | 3 | 5 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Doložílek | 2 | 3 | 5 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Chvalina | 3 | 2 | 5 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Trnka | 4 | 1 | 5 | 5 | Gymnázium Chodovická |
Wolajnyk | 1 | 4 | 5 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše |
Hós František | 3 | 2 | 5 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše |
Švara | 1 | 4 | 5 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku |
Rehart Martin | 3 | 2 | 5 | 9 | Gymnázium Písnická |
Kondrlík Adam | 4 | 1 | 5 | 9 | Gymnázium Písnická |
Havlík Matyáš | 3 | 2 | 5 | 12 | SPŠD Masná |
Honc | 4 | 1 | 5 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky |
Herejt | 3 | 1 | 4 | 8 | Trivis |
Polyak Viktor | 3 | 1 | 4 | 7 | OA Praha |
Klimo Michal | 3 | 1 | 4 | 7 | OA Praha |
Křen Adam | 2 | 2 | 4 | 9 | Gymnázium Špitálská |
Faško | 1 | 3 | 4 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Grebor | 2 | 2 | 4 | 9 | Gymnázium Jana Keplera |
Čáslavský | 4 | 4 | 5 | Gymnázium Chodovická | |
Juha | 2 | 2 | 4 | 5 | Gymnázium Chodovická |
Malič | 1 | 3 | 4 | 6 | OA Holešovice |
Flugel | 3 | 1 | 4 | 6 | OA Holešovice |
Kubeš Ondra | 3 | 1 | 4 | 8 | SOŠ Jarov |
Kvíz | 2 | 2 | 4 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku |
Hutlach Lukáš | 1 | 3 | 4 | 12 | SPŠD Masná |
Šnajdr Ondřej | 2 | 2 | 4 | 12 | SPŠD Masná |
Havelka | 1 | 2 | 3 | 8 | Trivis |
Štráchal Daniel | 3 | 3 | 7 | OA Praha | |
Prebsl Filip | 3 | 3 | 7 | OA Praha | |
Batěk Jakub | 2 | 2 | 3 | 9 | SŠES Jesenická |
Kříž David | 2 | 1 | 3 | 9 | SŠES Jesenická |
Mráz | 1 | 2 | 3 | 9 | SPŠ Dopravní |
Linhart Jan | 2 | 1 | 3 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše |
Navrátil David | 1 | 2 | 3 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše |
Soukup | 1 | 2 | 3 | 6 | OA Holešovice |
Kratina | 1 | 2 | 3 | 6 | OA Holešovice |
Beránková Vendula | 3 | 3 | 8 | SOŠ Jarov | |
Jánský Adam | 1 | 2 | 3 | 9 | Gymnázium Písnická |
Žďánský Radek | 2 | 1 | 3 | 12 | SPŠD Masná |
Mrhálek | 3 | 3 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky | |
Kopec | 1 | 2 | 3 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky |
Samko | 1 | 1 | 2 | 8 | Trivis |
Lukáč | 1 | 1 | 2 | 8 | Trivis |
Apatsidis | 2 | 2 | 8 | Trivis | |
Šnajdr | 2 | 2 | 8 | Trivis | |
Tipta | 1 | 1 | 2 | 8 | Trivis |
Stejskal | 1 | 1 | 2 | 8 | Trivis |
Gu Mike | 1 | 1 | 2 | 7 | OA Praha |
Cajska Jonáš | 1 | 1 | 2 | 7 | OA Praha |
Baraw Alex | 1 | 1 | 2 | 7 | OA Praha |
Antonín Vyšetat | 2 | 2 | 9 | SŠES Jesenická | |
Jirba | 2 | 2 | 9 | SPŠ Dopravní | |
Nejedlý | 1 | 1 | 2 | 9 | SPŠ Dopravní |
Lacina Jan | 2 | 2 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše | |
Červencl Jakub | 1 | 1 | 2 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše |
Calda | 2 | 2 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše | |
Járka | 2 | 2 | 6 | OA Holešovice | |
Kutil Simon | 1 | 1 | 2 | 8 | SOŠ Jarov |
Dušek | 2 | 2 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | |
Kakuška Martin | 2 | 2 | 9 | Gymnázium Písnická | |
Divín Daniel | 1 | 1 | 2 | 9 | Gymnázium Písnická |
Bohumský Tomáš | 1 | 1 | 2 | 9 | Gymnázium Písnická |
Suk Marek | 1 | 1 | 2 | 9 | Gymnázium Písnická |
Černohlávek Jakub | 1 | 1 | 2 | 12 | SPŠD Masná |
Novák | 1 | 1 | 2 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky |
Kubík Šimon | 1 | 1 | 7 | OA Praha | |
Perel Samuel | 1 | 1 | 7 | OA Praha | |
Kurel Reń | 1 | 1 | 7 | OA Praha | |
Tichý | 1 | 1 | 9 | Gymnázium Jana Keplera | |
Polesný Michal | 1 | 1 | 9 | SŠES Jesenická | |
Neumann Matěj | 6 | 2 | 1 | 9 | SŠES Jesenická |
Vyšata Antonín | 2 | 6 | 1 | 9 | SŠES Jesenická |
Kousal | 1 | 1 | 5 | Gymnázium Chodovická | |
Čipera | 1 | 1 | 5 | Gymnázium Chodovická | |
Bukovský | 1 | 1 | 5 | Gymnázium Chodovická | |
Čermák | 1 | 1 | 5 | Gymnázium Chodovická | |
Martinek | 1 | 1 | 9 | SPŠ Dopravní | |
Kohout | 1 | 1 | 9 | SPŠ Dopravní | |
Melichar | 1 | 1 | 1 | 9 | SPŠ Dopravní |
Kott Albert | 1 | 1 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše | |
Šmíd | 1 | 1 | 6 | OA Holešovice | |
Kostrhán | 1 | 1 | 6 | OA Holešovice | |
Švára | 1 | 1 | 6 | OA Holešovice | |
Friedrych | 1 | 1 | 6 | OA Holešovice | |
Voska Kryštof | 1 | 1 | 8 | SOŠ Jarov | |
Školud Vojtěch | 1 | 1 | 8 | SOŠ Jarov | |
Fuchs | 1 | 1 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | |
Poplužník | 1 | 1 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | |
Feix | 1 | 1 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | |
Kubsts Vojtěch | 1 | 1 | 9 | Gymnázium Písnická | |
Krátký Daniel | 1 | 1 | 12 | SPŠD Masná | |
Poledna | 1 | 1 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky | |
Kopecký | 1 | 1 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky | |
Dolník | 0 | 8 | Trivis | ||
Muck | 0 | 8 | Trivis | ||
Škutina | 0 | 8 | Trivis | ||
Škobalová Kristýna | 0 | 7 | OA Praha | ||
Pražan Ondra | 0 | 7 | OA Praha | ||
Kalashnikov Ian | 0 | 7 | OA Praha | ||
Čech Jan | 0 | 7 | OA Praha | ||
Prokos Jirko | 0 | 7 | OA Praha | ||
Vašíček Jirka | 0 | 7 | OA Praha | ||
Balla Filip | 0 | 9 | Gymnázium Špitálská | ||
Benica Martin | 0 | 9 | Gymnázium Špitálská | ||
Procházka | 0 | 9 | Gymnázium Jana Keplera | ||
Chitussi | 0 | 9 | Gymnázium Jana Keplera | ||
Mančuška | 0 | 9 | Gymnázium Jana Keplera | ||
Kopecký | 0 | 5 | Gymnázium Chodovická | ||
Brejcha | 0 | 5 | Gymnázium Chodovická | ||
Rejlič | 0 | 5 | Gymnázium Chodovická | ||
Novák | 0 | 5 | Gymnázium Chodovická | ||
Podracký | 0 | 5 | Gymnázium Chodovická | ||
Houžvička | 0 | 5 | Gymnázium Chodovická | ||
Horníček | 0 | 9 | SPŠ Dopravní | ||
Talman Lukáš | 0 | 7 | ČAO Dr. Edvarda Beneše | ||
Beneš | 0 | 6 | OA Holešovice | ||
Bezpalchenko | 0 | 6 | OA Holešovice | ||
Moravec | 0 | 6 | OA Holešovice | ||
Štoural Václav | 0 | 8 | SOŠ Jarov | ||
Říha | 0 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | ||
Mareš | 0 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | ||
Martiník | 0 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | ||
Sedláček | 0 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | ||
Pohořalý | 0 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | ||
Jager | 0 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | ||
Vilímek | 0 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | ||
Půlpán | 0 | 8 | Škola mediální grafiky a tisku | ||
Novák Ondřej | 0 | 9 | Gymnázium Písnická | ||
Stodola Prokop | 0 | 9 | Gymnázium Písnická | ||
Pospišk Marek | 0 | 12 | SPŠD Masná | ||
Vlková Aneta | 0 | 12 | SPŠD Masná | ||
Stach Tomáš | 0 | 12 | SPŠD Masná | ||
Cistecký | 0 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky | ||
Simandl | 0 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky | ||
Juněk | 0 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky | ||
Brychta | 0 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky | ||
Mejorech | 0 | 9 | SSŠ Výpočetní techniky | ||
Formánek Pavel | 9 | SŠES Jesenická | |||
Rambousek Adam | 9 | SŠES Jesenická | |||
Urych Jan | 9 | SŠES Jesenická | |||
Beneš Vojtěch | 9 | SŠES Jesenická | |||
Sirko Serža | 9 | SŠES Jesenická | |||
Kotenský Matěj | 9 | SŠES Jesenická | |||
Plašil Jan | 1 | 9 | SŠES Jesenická | ||
Bačanský Milan | 9 | SŠES Jesenická | |||
Spatný Ondřej | 9 | SŠES Jesenická | |||
Hruška David | 9 | SŠES Jesenická | |||
Jahl David | 9 | SŠES Jesenická | |||
Moric Ondřej | 9 | SŠES Jesenická | |||
Frantík František | 3 | 2 | 9 | SŠES Jesenická | |
Zeman Vladimír | 1 |
KONKTAKT
Jakub Doubrava
Děkanská vinice I. 5 / 987
Praha 4 140 00
+420 775 168 745
sekretar@florbal-skola.cz