JARNÍ POHÁR

Tradice pokračuje. Stejně jako v minulých letech, i letos s koncem dubna a s koncem většiny oficiálních soutěží v hale na Děkance trénující elitní týmy vystřídají týmy účastnící se Jarního Poháru.

A že jde často o rekreační hráče? To na prestiži turnaje vůbec neubírá. Vždyť už 8 let v řadě se v Jarním Poháru utkávají všichni od dorostenců přes B a C týmy elitních pražských klubů až po veteránské týmy nebo kombinované týmy elitních hráčů Tipsport Superligy a jejich přátel. To Jarnímu Poháru dává jedinečnou atmosféru!

 

 

Kdo se může přihlásit?

Úplně jakýkoliv tým, není potřeba žádná hráčská licence, registrace v žádném klubu ani není potřeba nijak prokazovat výkonnost týmu. Hráč však smí nastupovat pouze za jedno družstvo v turnaji.

 

Kdy se hrají zápasy?

V květnu a v červnu ve všední dny večer. Všechny zápasy se hrají na sportovní hale Děkanka.

 

Jak se přihlásit?

Napsat emailem na jarnipohar@fbsbohemians.cz jméno týmu, zodpovědnou osobu s kontaktními údaji a preferované dny v týdnu, kterým se pokusíme vyhovět. Kapacita je omezená!

 

Kolik stojí startovné?

Každý tým platí 700 Kč za zápas. Počet zápasů se odvíjí od finálního počtu přihlášených družstev, ale vždy jde minimálně o 6 utkání.

– See more at: http://www.fbsbohemians.cz/clanek_3358_10-dni-do-uzavreni-prihlasek-jarniho-poharu#sthash.UvkzHHsd.dpuf

ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE NA E-MAIL: sekretar@fbsbohemians.cz

KONKTAKT

Adéla Bočanová

+420 774 168 745
sekretar@fbsbohemians.cz