10-11. 6. 2017 jsme již podruhé vyrazili s Děkankou na Lipno.  Stejně jako vloni byl hlavní sportovní náplní jachting a letos také cyklistika.

Sobotní i nedělní dopoledne patřilo jachtingu. Čtyř hodinový trénink pod vedením trenéra Honzy, začal přípravou na suchu a to nezbytnou teorií a samotným sestavením plachetnice.

V sobotu děti jezdily společně s trenérem Honzou, každý si vyzkoušel úlohu kormidelníka i kosatníka. Všechno co se děti v sobotu naučily, předvedly při nedělním tréninku, kde jezdily již ve dvojicích bez trenéra.   Přestože jachting patří mezi náročné sporty, děti se za dva dny toho hodně naučily, šlo jim to skvěle a hlavně je to bavilo.

Odpoledne sportovali také rodiče, když si spolu s dětmi vyjeli na kolech. V sobotu jsme vybrali menší okruh okolo přehrady a kochali jsme se krásným pohledem na Lipno. Zato v neděli jsme si vyjížďkou k Čertové stěně dali pořádně do těla. Kopcovitou trasu a náročný terén lesem, zvládli všichni na jedničku.  Velká pochvala patří dětem, že zvládly tak náročný sportovní program.

Víkend s Děkankou se opět vydařil a všichni co se mohli zúčastnit, si ho skvěle užili.

Těšíme se na letní sportovní soustředění v Chorvatsku, tentokrát v plné sestavě ☺.IMG_0817 IMG_0820 IMG_0825 IMG_0844 IMG_0854 IMG_0922 IMG_0944 IMG_0951