Florbal Děkanka ženy

Náš ženský tým nastoupí poprvé tuto neděli od 9 hodin v Královských Vinohradech. Doufejme, že se našemu nově složenému týmu bude dařit!

číst více

Floorbalový nábor

Florbal je kolektivní sport, který je vhodný pro chlapce i dívky. Jde o dynamickou hru, která tě naprosto pohltí. Získáš nové kamarády, naučíš se vítězit i přijímat porážky a hrát fair play. Již od raného věku nabízíme sportovní vyžití jak v rámci florbalových...

číst více

FLORBAL

Florbal se u nás hodně rychle zabydlel. V současnosti je nejhranějším sportem na naší hale a není divu. V České republice jde o nejrychleji se rozrůstající sport. Kolektivní hra ze Švédska si získává velkou oblibu především na základních a středních školách, kde je sportem číslo 1. Ve sportovní hale máme velké zkušenosti s pořádáním florbalových zápasů, turnajů, nebo soustředění. I proto se nemusíte bát, že bychom u nás florbal nechtěli. Rozumíme mu a máme ho rádi!

otevřené tréninky florbalu pro děti a mládež
kategorie den čas
mladší žáci pondělí 16:00 – 17:30
starší žáci středa 16:30 – 17:45
mladší žákyně úterý 15:00 – 16:30
starší žákyně úterý 16:15 – 17:15

Pokud uvažujete o uspořádání turnaje, tak jste na správném místě. Každý rok u nás proběhne přes 90 florbalových turnajů a utkání. Dostatečný počet šaten, světelná tabule, ozvučení a bezdrátové připojení na internet jsou vám k dispozici.

K objednání sportovní haly pro utkání a trénink využijte prosím rezervačního systému >>>ZDE<<<. Pronájem haly pro celodenní turnaj, nebo dlouhodobý pronájem ideálně objednejte na níže uvedených kontaktech.

Kontaktní osoba:
Jakub Doubrava
tel.: +420-775-168-745
mail: jakub.doubrava@dekanka.com

KONTAKT

Adéla Bočanová

+420 774-168-745
adela.bocanova@fbsbohemians.cz